Піон — одна з перших і найбільших, на сьогоднішній день, комп’ютерних мереж в місті Ізмаїл. Вона народилася з невеликого, але вже на переході століть популярної в місті фірми« Піон ». Інтернет від фірми «Піон» з’явився 2003 році, реалізуючи прагнення городян мати надійну і доступну міську мережу, з послугами швидкісного Інтернету, користувачами якої могли б стати як громадяни, так і підприємства міста. оскільки досвід роботи фірми «Піон» над успішно реалізованим проектом будівництва кабельного телебачення «Візит-Прем’єр» не пройшов даром, керівництво порахувало, що в змозі реалізувати інтернет-проект в рамках всього міста. Перед працівниками мережі стояло складне завдання, згідно з якою вони повинні були подолати головні негативні моменти, пов’язані з роботою традиційного телефонного Інтернету, а саме:

 

розв’язати проблему обов’язкової наявності у абонентів телефонного номера і модему,

— істотно підвищити швидкість передачі даних,

докорінно змінити систему оплати за надані послуги

розширити перелік пропонованих послуг, надати унікальні безкоштовні послуги, раніше недоступні користувачам

Перший абонент був підключений до мережі в 2004 році і з тих пір Піон не стояло на місці. Мережа постійно модернізувалася, змінювалися умови підключення, стаючи все більш вигідними і привабливими, розширювався перелік надаваних послуг. Зі стартом інтернету від фірми Піон в Ізмаїлі якісно змінилися умови і цінова політика в галузі надання телекомунікаційних послуг.

На даний момент Піон далеко ступив уперед від лінії старту, з моменту підключення в мережу першого абонента. У той час, як інші тільки намагалися впровадити ТВ в мережі, в півоній вже працювало безліч телевізійних каналів на різну тематику, функціонувала послуга VOD service (відео за запитом), даючи можливість перегляду відеофільмів, без скачування їх собі на комп’ютер. При цьому, в послузі «відео за запитом«, гарантовано якість зображення і звуку, порівнянне з якістю, якби Ви дивилися відео з жорсткого диска свого комп’ютера.

На сьогоднішній день Піон пропонує своїм абонентам по справжньому швидкий і доступний за ціною інтернет. Постійне, а останнім часом щоквартальне, розширення зовнішнього каналу дозволяє гарантувати високу стабільність зв’язку в обраних користувачем мережі послуги. Шукаючи ресурси, а при необхідності розширюючи їх, Піон пропонує широкий вибір безлімітних пакетів доступу в інтернет.